GAYRİMENKUL ALANINDA FARKLILIĞIMIZI ORTAYA ÇIKARAN BİR FİRMAYIZ

TEMELLERİ 22 YIL ÖNCE ATILAN FEMSA YAPI’YI, GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN MARKALARINDAN BİRİ HALİNE GETİRMEK İÇİN TAKIM ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE, İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZI HİÇ KAYBETMEDEN ÇALIŞMAKTAYIZ.

AKIN Ailesi tarafından 1994 yılında kurulan akaryakıt,lojistik ve inşaat alanında faaliyet gösteren Işıkkaro Briket Akaryakıt İnş.Ltd. şirketi,2012 yılında alanında uzmanlaşmak için FEMSA YAPI A.Ş çatısı altında konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini yürütüyor.

Güçlü ekibi, sağlam finansal yapısı ve iyi yönetimiyle, öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan FEMSA YAPI A.Ş, zamanla portföyüne değişik ortaklık modelleri ile yeni arsalar ekleyerek, üzerinde geliştirdiği projelerle geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, inşa ettiği nitelikli konutlarla, iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunmayı hedeflemektedir.

Konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren FEMSA YAPI A.Ş, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmaktadır. FEMSA YAPI A.Ş, nitelikli,genç,dinamik ve tecrübeli yönetim kadrosu ile arazi alımı, konsept dizaynı, inşaat koordinasyonu, satış ve mülk yönetimi alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma misyonunu benimsemiştir.

Konut sektöründe Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer almayı hedefleyen FEMSA YAPI A.Ş, müşteri odaklı yaklaşımıyla, İZMİR’in önemli lokasyonlarında yaşam konforunun ön planda olduğu projeler üretmektedir.

Vizyon
Sektörde en iyi uygulama örneği olarak bilinmek.

Misyon
Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymak.

0
BİTMİŞ PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
'den FAZLA ÇALIŞMA SAATİ

GEÇMİŞİMİZ

2017

FEMSA YAPI A.Ş. YOLUNA DEVAM EDİYOR

İZMİR'İN ÖNEMLİ LOKASYONLARINDA PROJE GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR.

2015

ALTIN ÇAM KONUTLARI

FEMSA İNŞAAT A.Ş. OLARAK ALTINÇAM KONUTLARI GOLDEN LIFE’IN İNŞAAT ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK.

2010

FEMSA A.Ş. KURULDU

2010 YILINDA FİRMAMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALANINDA UZMANLAŞMAK İÇİN FEMSA YAPI A.Ş.'Yİ KURDU. KONUT ÜRETİMİNE VE CEPHE GİYDİRME ALÜMİNYUM SEKTÖRÜNE BU FİRMAYLA DEVAM EDİYORUZ.

2005

LOJİSTİK SEKTÖRÜNE İLK ADIM

2005 YILINDA FİRMAMIZ LOJİSTİK SEKTÖRÜNE GİRDİ VE TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÜRETİM FİRMALARIYLA ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU.

2000

İLK AKARYAKIT İSTASYONU

2000 YILINDA KENDİ PORTFÖYÜMÜZDE OLAN ARSAYI AKARYAKIT İSTASYONU YAPMA KARARI ALARAK AKARYAKIT SEKTÖRÜNE GİRDİK VE OPET BAYİLİĞİNİ ALDIK.

1998

TORBALI FABRİKASI

1998 YILINDA TORBALIDA 14000 M² AÇIK 2500 M² KAPALI ALANLI PARKE BORDUR TAŞI ÜRETİM FABRİKASINI KURDUK.

1994

KURULUŞ

1994 YILINDA IŞIKKARO BRİKET AKARYAKIT İNŞAAT LTD. ŞTİ. ŞİRKETİ İNŞAAT MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE AKIN AİLESİ TARAFINDAN KURULDU.

NELER YAPIYORUZ

MUTLULUĞUN MİMARIYIZ

  • YAPILARIMIZDA ÖNCELİĞİMİZ MUTLULUĞUNUZ.

YAŞAMA DEĞER KATIYORUZ

  • KONFORU HAYAT STANDARTINIZ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

GÜVEN İNŞAA EDİYORUZ

  • GARANTİLİ PROJELER İLE BİR ADIM İLERDEYİZ.

İŞTİRAKLERİMİZ

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE YER ALAN KURULUŞLAR: