BAŞKANIN MESAJI

Temelleri 22 yıl önce atılan FEMSA YAPI’yı, gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından biri haline getirmek için takım arkadaşlarımızla birlikte, ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden çalışmaktayız.

Sektördeki deneyimimiz, sahip olduğumuz kaliteli insan gücünün yanı sıra araştırmacı ve yenilikçi ruhumuzla kısa sürede konut sektöründe farklılığımızı ortaya çıkardık. Geçmişte arsa geliştirici ve müteahhit kimliğimizle yapmış olduğumuz projelerin arkasında durma geleneğimizi, bugün de devam ettiriyoruz. İnsana saygı odaklı hizmet anlayışımız geleceğimizi şekillendirmekte.

Gayrimenkul alanında farklılık yaratan bir marka olma vizyonu ile çıktığımız bu yolda planlarımızı uzun vadeli yapıyor ve bizi bugünlere taşıyan değerlerimize sahip çıkıyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdan aldığımız güçle, kaliteli yaşam alanları inşa etmeye devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bugüne birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımıza, karşılıklı güven duygusu ile iş birliği geliştirdiğimiz proje ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize ve tüm sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, hep birlikte FEMSA YAPI’yı sektörde hak ettiği yere getireceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

Saygılarımla,
FESİH AKIN
FEMSA YAPI / Yönetim Kurulu Başkanı

GEÇMİŞİMİZ

2017

FEMSA YAPI A.Ş. YOLUNA DEVAM EDİYOR

İZMİR'İN ÖNEMLİ LOKASYONLARINDA PROJE GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR.

2015

ALTIN ÇAM KONUTLARI

FEMSA İNŞAAT A.Ş. OLARAK ALTINÇAM KONUTLARI GOLDEN LIFE’IN İNŞAAT ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK.

2010

FEMSA A.Ş. KURULDU

2010 YILINDA FİRMAMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALANINDA UZMANLAŞMAK İÇİN FEMSA YAPI A.Ş.'Yİ KURDU. KONUT ÜRETİMİNE VE CEPHE GİYDİRME ALÜMİNYUM SEKTÖRÜNE BU FİRMAYLA DEVAM EDİYORUZ.

2005

LOJİSTİK SEKTÖRÜNE İLK ADIM

2005 YILINDA FİRMAMIZ LOJİSTİK SEKTÖRÜNE GİRDİ VE TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÜRETİM FİRMALARIYLA ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU.

2000

İLK AKARYAKIT İSTASYONU

2000 YILINDA KENDİ PORTFÖYÜMÜZDE OLAN ARSAYI AKARYAKIT İSTASYONU YAPMA KARARI ALARAK AKARYAKIT SEKTÖRÜNE GİRDİK VE OPET BAYİLİĞİNİ ALDIK.

1998

TORBALI FABRİKASI

1998 YILINDA TORBALIDA 14000 M² AÇIK 2500 M² KAPALI ALANLI PARKE BORDUR TAŞI ÜRETİM FABRİKASINI KURDUK.

1994

KURULUŞ

1994 YILINDA IŞIKKARO BRİKET AKARYAKIT İNŞAAT LTD. ŞTİ. ŞİRKETİ İNŞAAT MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE AKIN AİLESİ TARAFINDAN KURULDU.